Модернізація поршневих компресорів

Одним із досягнень та конкурентних переваг нашої компанії ми вважаємо освоєння нового, технічно складного напрямку діяльності з переведення поршневих компресорів на роботу без мастила.

Наша компанія має значний досвід в даному напрямку й надає весь комплекс послуг: від теоретичних розрахунків (всі розрахунки виконуються кандидатом технічних наук, визнаним фахівцем у цій галузі, заслуженим машинобудівником) до виконання в металі й монтажу на позицію.

В результаті модернізації збільшується ефективність роботи проміжних і кінцевих холодильників, оскільки значно знижується ймовірність утворення масляної плівки, що в підсумку призводить до зменшення теплонапруженості компресора в цілому. Усуваються причини утворення нагару й бруду від мастила на клапанах, що істотно підвищує їх робочий ресурс і загальний термін служби. Припиняється віднесення мастила в компримоване повітря, що робить непотрібною фільтрацію повітря на виході компресора. Скорочуються фінансові витрати на ремонт та обслуговування компресора, а також на придбання лубрікаторних мастил для змащення циліндрів компресора.