Про підприємство

ТОВ «Турбомаш» засноване в травні 1999 року і на сьогоднішній день є одним з провідних науково-виробничих підприємств Сумської області (Україна). Дбайливо зберігаючи традиції Сумського машинобудування, наша компанія більше 10 років успішно працює на ринку ремонту і модернізації насосного і компресорного обладнання для хімічної, нафтохімічної галузі, енергетики і металургії. За часи роботи ми змогли зарекомендувати себе як надійний, стратегічний бізнес-партнер для більшості хімічних підприємств України, Російської Федерації, Республіки Білорусь, Грузії, Республіки Узбекистан, країн Балтії, Ірану і Вірменії. Підприємство має власне конструкторське бюро і виробничу базу, на якій ми виготовляємо і виконуємо такі види робіт:

 • Комплексний ремонт зубчастих пар для мультиплікаторів з частотою обертання до 20000 об/хв, забезпечуючи високий ступінь точності й клас поверхні.
 • Виготовляємо запасні частини для поршневих компресорів (шатуни, штоки, колінчаті вали, шатунні болти та інші деталі).
 • Виробляємо насоси конденсатні погружні КсВ й аміачні АсВ власної розробки під технічні вимоги замовника.
 • Запасні частини до насосів (колеса робочі, апарати направляючі, вали тощо).
 • Здійснюємо ремонт і виготовлення роторів відцентрових і водокільцевих компресорів.
 • Виконуємо капітальний ремонт редукторів із заміною зубчастих пар, виготовлення запчастин для компресорів і нагнітачів (ГТТ-3М, Н-540-41-1, Hensen QHPC 1, К-505-121-1, 6ЧБК, ЦК-100-61, КМ5 + КМ5, TS 031327-08-1, НЦ 230 / 3-3,5, 2ШЛК-1420, 6М40-320 / 320, 6М40-320 / 200, ін.).
 • За власними моделям виготовляємо циліндри для компресорів ДАО (виливок з чавуну), циліндри для аміачних насосів п. 301 (з корозійностійкої сталі 03Х17Н14М3), циліндри компресора 4DVK210-10, ліхтарі компресора КМ5 + КМ5, інше.
 • Виготовляємо нестандартне спеціалізоване обладнання за кресленнями й специфікацією замовника під конкретні виробничі потреби (змішувачі й пальники з жароміцної нержавіючої сталі – запчастини реактора газів піролізу виробництва ацетилену; діафрагми з алюмінію для вакуум-насоса “GLARK”, компресора 3М3-8; змійовики п’ятизаходні та радіаційної частини – запчастини підігрівача природного газу і кисню, інше).
 • Виготовляємо теплообмінне обладнання різної складності з нержавіючих, жароміцних і корозійностійких сталей, міді, інше.
 • Муфти пружні безмастильні ( «сухі») МСК для передачі обертового моменту на потужність до 16 МВт із частотою обертання ротора до 16000 об/хв.
 • Підшипники ковзання упорні, опорні демпферні для компресорів, турбін, мультиплікаторів, насосів.
 • Надаємо послуги з відцентрової заливки та перезаливки підшипників бабітом, виконуємо виготовлення колодок для підшипників опорних демпферних, ковзання упорних, інше.
 • Виготовляємо лопатки для парових турбін.
 • Втулки циліндрів 4DVK210-10 (з високоміцного чавуну ВЧ60), 6ЧБК355-1, 6М40-320 / 320, 6М40-320 / 200, 2ШЛК-1420 (з сірого чавуну СЧ30), інше.
 • Надаємо комплексні послуги з переведення поршневих компресорів на безмастильне тертя (весь комплекс послуг від теоретичних розрахунків (виконуються кандидатом технічних наук, визнаним фахівцем у цій галузі) до виконання в металі і монтажу на позицію).

На кожний виготовлений виріб видається паспорт, сертифікат якості та вся необхідна конструкторська і технологічна документація, здійснюється авторський нагляд під час установки і гарантійне обслуговування поставленого обладнання. Виробництво сертифіковане за стандартами ISO 9001: 2015. Всі роботи виконуються висококваліфікованими фахівцями з дотриманням норм і вимог ГОСТ, ДСТУ, а також технічних вимог до якості продукції, що випускається. Сучасна система організації та управління виробництвом, впроваджена на підприємстві, дозволяє вирішувати складні виробничо-технологічні завдання в найкоротші терміни. Наше підприємство бере активну участь в науково-дослідній діяльності, що здійснюється Сумським державним університетом, що дозволяє застосовувати сучасні досягнення науки й техніки, організаційні, технічні й технологічні інновації при виконанні робіт з ремонту і модернізації компресорного та насосного обладнання.

Для налагодження оптимальних взаємин з партнерами фахівці нашої компанії розробили гнучку цінову політику, використовуючи індивідуальний підхід до кожного замовника. З нашими постійними партнерами ми перейшли на систему диференційованого розрахунку за виконані роботи та поставлену продукцію, яка являє собою гнучку систему знижок залежно від складності та термінів виконання робіт, роботу за частковою попередньою оплатою або оплатою після поставки. Головною складовою нашого успішного зростання є професіоналізм, науковий і творчий потенціал працівників підприємства, сучасні технології виробництва й управління, гнучка цінова політика. Ми ніколи не зупиняємося на досягнутому, динамічно розвиваємося, нарощуємо асортимент продукції та ведемо безперервний пошук нових рішень, а кожного Замовника розглядаємо як партнера з бізнесу та готові розробити індивідуальну схему роботи зручну для обох сторін.