Муфти пружні пластинчасті типу МСК

З’єднувальна муфта для передачі обертового моменту, яка за рахунок пружних деформацій тонких металевих пластин компенсує радіальні й кутові зміщення валів.

Переваги

Конструктивна особливість муфти МСК виробництва «Турбомаш» забезпечує ряд переваг її використання:

  1. компенсацію порівняно невеликих взаємних зміщень валів;
  2. поглинання осьових і згинальних навантажень, переданих на з’єднувальні вали, за рахунок віброізоляційних властивостей;
  3. відсутність мастила поверхонь, що механічно труться, і, як наслідок, – явища закушування;
  4. зниження вібрації ротора в 2-2,5 разів на корпус та інші машини, при використанні спільно з підшипником ПДО (див. «Продукція»).

Динамічна стійкість агрегату дозволяє підвищити стабільність і надійність його роботи, збільшити термін експлуатації. Більш того, зникає необхідність заміни комплектуючих частин, що зношуються під впливом постійної вібрації.

Основні характеристики

Високоточне виготовлення з легованих конструкційних сталей за спеціальною технологією, дозволяє використовувати муфти МСК на високооборотних машинах. Конструкція муфт підбирається індивідуально в залежності від місця установки (муфти з цільною або складовою проставкою) і особливостей діяльності компанії-клієнта (загальнопромислове або вибухонебезпечне виробництво). Вся продукція виготовляється з урахуванням технічних характеристик, що надаються замовником. Це виключає необхідність проведення додаткових робіт з установки та введення в експлуатацію даного обладнання.

Застосування

Застосовуються на компресорних і насосних установках, в тому числі на компресорах природного газу, повітряних, аміачних та інших, які використовуються на хімічних підприємствах.

МУФТА МСК-4600. ТУРБИНА КНД КОМПРЕССОРА К-1290-121-1. ПОЗ. 402