Наука і кооперація

Науково-дослідницька діяльність в ТОВ «Турбомаш» є одним із пріоритетів існування компанії.


Наше підприємство на постійній основі займається дослідницькою діяльністю та бере активну участь в науково-дослідній роботі, що виконується Сумським державним університетом, що дозволяє застосовувати сучасні досягнення науки й техніки, організаційні, технічні та технологічні інновації при виконанні робіт з ремонту та модернізації компресорного та насосного обладнання.
Як один із результатів в кооперації із СумДУ освоєно новий напрямок з виготовлення та монтажа віброгрануляторов (вузлів грануляції плаву азотних і комплексних добрив).


«Турбомаш» бере активну участь в науково-дослідних проектах Євросоюзу «Темпус» з модернізації вітчизняної системи освіти й трансферту технологій. Керівники компанії є зовнішніми рецензентами наукових студентських робіт та дипломів випускників СумДУ, членами організаційного комітету міжнародної науково-практичної конференції «Маркетинг інновацій і інновації в маркетингу», ряду регіональних, загальнонаціональних та міжнародних соціальних проектів.


Активна наукова позиція дозволяє компанії йти в ногу з часом, застосовувати сучасні досягнення науки й техніки у виробництві обладнання під торговою маркою «Турбомаш», динамічно розвиватися, покращувати ефективність процесів, підвищувати якість продукції і освоювати нові напрямки.